Copy
Loe veebis

Nüüd kõik lihtsasti ühest kohast!

Ei, Eesti Rooma Klubi ei ole alustanud uut BLOGI - kõik vana kehtib kenasti. Tegime lihtsalt eraldi lehe, et Sul oleks mugavam jälgida, mis toimub. Samad artiklid on leitavad ka põhilehe parempoolses veerus. Kasuta ka otsingut lehel, et leida huvipakkuv teema või autor.

Iga hooaeg toob natuke ka oma nägu nii Rooma Klubi, selle osana Eesti Rooma Klubi (ERK) teemadesse, kuid juba rohkem kui 50 aastat hoitakse üht põhiist kurssi: Rooma Klubi on loodud vastuseks inimkonna ja planeedi ees seisvatele kriisidele.


Oleme ühele lehele koondanud ka viimased hooajad.

(klõpsa pildil) Iga Eesti Rooma Klubi aasta möödunud 20st on olnud oma aja nägu, nende inimeste nägu, kes on selles ajas olnud aktiivsed ja tooni andvad.

Püüame ülevaatlikuse andmiseks koondada ka mõningad arvamused selle aja kohta, tagasivaatena erinevatelt osapooltelt. Seega, leht täieneb.

Kui Sina tahaksid sellest osa võtta, anna endast teada ja lepime kokku Sinu esitluse vormi. 21. sajand on enamat kui trükitekst, kas pole? Kui Sul on pilt või mõte, mis iseloomustaks just seda aastat/perioodi, paku see välja. Jah, Sinu arvamus on oodatud.


Aastakonverentside traditsioon peab jätkuma

Tagasi vaadates peab taas tõdema, et Eesti Rooma Klubi on oma ajast ees - teemad, mis arutlusel, jõuavad meediasse ja igapäeva arutlustesse mõned aastad hiljem. Tagasivaates võivad hajuda kontekstid, tuum jääb.
2020 oli üle paljude aastate esimene kord, kui ERK ei kutsunud kokku aastakonverentsi. Virtuaalne konverents ei ole praegugi kõneks tulnud - kui Kõigeväeline lubab, loodame ikka kohtuda näost näkku ja silmast silma. Meenuta siit Aastakonverentsi 2019.
 
Eesti Rooma Klubi üheks traditsiooniks juba palju aastaid on aastakonverentside korraldamine. Kunagistest klubisisestest arupidamistest on kasvanud rahvusvahelised kokkusaamised, kus roomaklubiliku globaalhaardega püütakse kokku võtta kõige olulisem lõppevas aastas, andes sissejuhatuse järgmisse aastasse.

Uuri, mis on toimumas!

 

Eelmisest hooajast oleme oma lugejatele võlgu ERK ja KKM Metsasümpoosioni edastuse. See tuleb. Ja täies mahus. Kohal oli täpselt nii palju inimesi, kui suur KKM saal mahutas ja kui palju tollal kokku tulal lubati. Mäletate, kõik oli juba alanud... Aga meie tublid abid on jäädvustanud, te saate "osaleda" nüüd, kus metsateema on vaid talvevaikuses olnud, kuid tõusetud taas nii enneolematult suurte sõjamanöövritega kui Eesti majanduse üldvaates.

Uuri, mis on toimumas!

 
YouTube
Facebook
Website
Email
Copyright © 2021 Eesti Rooma Klubi (ERK), All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp