Copy
15. mai 2019

 

KUMU DOKUMENTAAL NÄITAB

Kumu auditoorium
15. mai kell 18
 
"Studio 54"

Kes siis ei oleks kuulnud maailma kõige legendaarsemast klubist, kus šampanja voolas ojadena, mida väisasid kõik rikkad ja glamuursed ning mille pidudest tehtud fotod säravad ajalooarhiivides tänaseni nagu ei ühegi teise klubi puhul.

1970. aastate lõpuperioodil Manhattanil tegutsenud Studio 54 tõi kokku kõige särtsakama peoseltskonna, mida eales nähtud: selle külaliste hulka kuulusid näiteks Michael Jackson, Andy Warhol, Grace Jones, Diana Ross, Mick Jagger, John Travolta ning lugematu hulk teisi nimekaid staare ja glamuuritare. USA režissööri Matt Tyrnaueri dokumentaalfilm käsitleb kõike head ja halba, mis selle legendaarse klubiga kaasas käis, tuues vaatajateni nii ennenägematud fotod ja videomaterjali säravatest pidudest kui ka skandaalideküllase loo Manhattani kuningateks kroonitud Studio 54 loojatest.

Seansi juhatab sisse Olav Osolin.
VAATA TREILERIT
 

USA FILMIAJAKIRI SOOVITAB PÖFFI

USA populaarne filmiajakiri Moviemaker Magazine toob oma kevadnumbris ära nimekirja 50 festivalist, kuhu tasub esitada oma filmi. Valikusse kuulub ka kuus Euroopa festivali, teiste seas Pimedate Ööde filmifestival.

„Suur ja tähtis festival, kus on mõnus väikese festivali tunne,” kirjutab sõltumatule filmikunstile keskenduv ajakiri. Esile tuuakse ka võimalust kohata mitmeid Euroopa filmitööstuse juhtkujusid.
LOE LÄHEMALT SIIT
Facebook
Twitter
Instagram

Tere, PÖFFi sõber!
Saad seda uudiskirja, kuna oled PÖFFi Hundikarja liige.

 
Meie Aadress:
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival 

  Telliskivi 60a/2, 10412 Tallinn
+372 5620 8308
info@poff.ee