Copy
10. aprill, 2019

 

KUMU DOKUMENTAAL NÄITAB


Kumu auditoorium
10. aprill kell 18

"Rams"
 
Legendaarne tootedisainer Dieter Rams on enam kui 50 tegutsemisaastaga jätnud vaieldamatu jälje valdkonna arengusse ja ajalukku läbi ikooniliste toodete firmades Braun ja Vitsœ. Tema mõju on tugevalt tunda ka näiteks Apple´i disainis. Dieter Ramsi disainifilosoofia ei kätke pelgalt kunstilisust ja esteetikat, vaid on seotud arusaamaga eluviisist, tarbimisest, jätkusuutlikkusest. Tema lihtsusest, aususest ja mõõdukusest lähtuvad „Hea disaini 10 printsiipi“ sobivad väga hästi ka tänapäeva disainiteooriasse ja praktikasse. 

USA režissööri Gary Hustwiti film on selge, loogiline ja liialdusteta nagu Ramsi looming. Muusika autoriks on Ramsiga sama legendaarne Brian Eno.

Filmi juhatab sisse tootedisainer Mihkel-Emil Mikk.
VAATA TIISERIT


HÕFF KUULUTAS VÄLJA KOGU PROGRAMMI 

Kes on Rambu? Kuidas laulab zombinudist? Mis on nohikuõudukas? Ei tea? Tulge Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivalile, näete oma silmaga! HÕFFi programm on nüüdsest avalik ja piletid müügil. Avame verivärske Eesti õudusfilmiga „Karv” ja maailma festivalide komeedi, Trieste ulmefilmide ja Pariisi fantaasiafilmide festivali võidutööga „Friigid”. Lõpetame positiivse noodiga – Jaapani õuduskomöödiaga „Las kaamera käib – zombid!” Sinna vahele jääb ligemale 30 pikka filmi, kaks lühifilmide programmi ja hulk üritusi. Õudu! 

# Kuula Ida Raadio HÕFFi erisaadet!
# Vaata mash-up'i
# Osta pass!
TUTVU PROGRAMMIGA SIIN

 

KÄRVA MAHA, PAPS!

Meil on rõõm teatada, et kinolevisse jõuab PÖFFi debüütfilmide võistlusprogrammis linastunud ja täissaale kogunud Vene film „Kärva maha, paps!”. Noormees, vasar käes, läheb pruudi õhutusel tapma tulevast äiapapat. See on rupskiooperi elementidega must komöödia, teravmeelne Vene elu satiir. Viimase aja üllatavamaid sealseid filme, autoriks 29-aastane Kirill Sokolov. Kui vaid Quentin Tarantino seda näeks...

VAATA TREILERIT
Facebook
Twitter
Instagram

Tere, PÖFFi sõber!
Saad seda uudiskirja, kuna oled tellinud PÖFFi uudiskirja.

 
Eemalda mind siit nimekirjast    Uuenda tellimuse tingimusi 

Meie Aadress:
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn
+372 5620 8308
info@poff.ee