Copy
Visit homepage
7. märts, 2016

HÕFF 2016 UUDISKIRI #1

 
 
HÕFF TULEB KOOS VOLBRIGA

29. aprillist 1. maini kestev Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) kutsub kõiki filmisõpru mudapealinna Haapsallu tähistama kevadet koos žanrikino tippude ja nimekate külalistega.

Juba festivalidel kriitikutelt ja publikult üksmeelse tunnustuse saanud hittfilmide kõrval üllatame publikut ka mitme esilinastuse ja rariteetse klassikaga 35 mm filmikoopialt, mida seni Eestis suurelt ekraanilt pole näidatud. Vaatamist jagub nii noortele kui ka kogu perele, ning loomulikult ei puudu programmist ka friigi- ja ekstreemfilmide sektsioon. Kokku näidatakse festivalil orienteeruvalt 25 täispikka filmi.

Esimest korda festivali ajaloos on tiheda filmiprogrammi kõrval ka temaatilised eriüritused raamatulaadast robotite ehitamiseni. Nii eriürituste kui filmiprogramm täieneb jooksvalt ja avaldatakse täielikult PÖFFi veebis 8. aprillil.

1.-31. märtsini saavad soovijad Piletilevist endale soetada soodushinnaga passid 32 € eest, alates 1. aprillist on passi hind 39 €.

 
HANGI PASS

FILME
PÕHIPROGRAMM

Baskin
“Baskin” šokeeris oma stiililt ja jutustamislaadilt eelmisel aastal publikut kohe selle esilinastusel Toronto filmifestivalil, olles tänaseks saavutanud potentsiaalse kultusfilmi maine. See õõvalugu räägib ühel saatuslikul ööl väljakutse peale pahaendelist üksildast maja vaatama läinud politseipatrullist. Režissöör Can Evron tuleb Haapsallu oma filmi sisse juhatama.
 
PÕHIPROGRAMM

Teekond lõunasse
Viiest omavahel ühendatud luupainajalikust õudusloost koosneva horrorantoloogia on inspireeritud Stephen Kingi loomingust ja kuulsast 1980ndate telesarjast “The Twilight Zone”. Autorid on teieni toonud sellised žanrihitid nagu “Signaal”, “V/H/S” jt. 
 
PÕHIPROGRAMM

Sorgenfri
Idüllilises taani väikelinnas Sorgenfris hakkavad juhtuma kummalised sündmused, kui linnakesse saabuvad sõjaväelased ja kodudest ei lubata kellegil lahkuda. Kui selgub, et tervet linna on tabanud surmav viirus, võtab üks perekond sihiks surmaorust põgeneda. Režissöör Bo Mikkelseni esimene täispikk mängufilm on saanud ohtralt kiidusõnu nii Stockholmi, Sitgesi kui Londoni filmifestivali publikult.
FRIIGIFILMIDE PROGRAMM

Cat Sick Blues
Režissöör Dave Jacksoni üllatustest pulbitsev ja kohati šokeeriv friigifilm “Cat Sick Blues” võib paljudele kujuneda üheks lahedamaks avastuseks tänavusel festivalil. Vaid kodumaal Austraalias ja Hispaanias linastuda jõudnud õuduskomöödiat ei soovita kindlasti vaadata nõrganärvilisematel kassiarmastajatel. 


 
Share
Tweet
Forward
Meie aadress:
MTÜ PIMEDATE ÖÖDE FILMIFESTIVAL
Telliskivi 60a
Tallinn, 10412
Eesti
 
Eemalda mind siit nimekirjast                                                                   Uuenda tellimuse tingimusi