Copy

Dzień Krwiodawstwa. 

Październik 2016
DOPPLER wykazuje sie szczególną troską o zdrowie pracowników i ich rodzin. Dlatego też, trzy razy w roku DOPPLER organizuje ,,dzień krwiodawstwa”. Powodem tej akcji jest nie tylko przyciągnięcie  nowych krwiodawców, ale też zachęcenie naszych honorowych dawców do częstszego oddawania krwi. Paragniemy również zmniejszyć obawę ludzi przed oddwaniem krwi i wyjaśnić, iż jest to prosta i krótka procedura, niezwykle jednak ważna. 
Służąc temu celowi, stworzyliśmy ,,Bank Krwi DOPPLER”, obsługujący naszych pracowników i ich rodziny w razie zaistnienia potrzeby. Pierwsza taka akcja została zorganizowana przez DOPPLER cztery lata temu. Ze względu na tłumny udział zdecydowaliśmy się powtarzać ją co roku w miesiącach lutym, czerwcu i październiku.
Nasz ostatni dzień krwiodawstwa miał miejsce w siedzibie naszej firmy w Polykastro, w dniu 19 października. Tym razem mieliśmy na celu ogólne uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę regularnego, honorowego krwiodawstwa oraz zainspirowanie nowych dawców, zwłaszcza ludzi młodych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za fakt, iż znaczaca ilość naszych pracowników zdecydowała się na udział w tym przedsięwzięciu. 
Oddanie krwi jest prostą, czterostopniową procedurą obejmującą: rejestrację,  sprawdzenie historii medycznej i wywiad o stanie zdrowia, samo oddanie krwi, a następnie wzmocnienie organizmu. Cały zabieg trwa około 10-12 minut i może ocalić nawet 3 ludzkie życia.
Oddaj  krew, ocal życie!
Katerina Manolopoulou
Junior Marketing Executive
Economic Sciences, M.Sc.

Polykastro Industrial Park, 61200, Greece
T. +30 23430 20140, 20150
F. +30 2343023701
E. info@doppler.gr
Copyright © 2016 Doppler SA, All rights reserved.
unsubscribe from this list    update subscription preferences