Copy

Modernizując Twój Świat!

Czerwiec 2016
Czy Wasza winda wykazuje oznaki upływającego czasu? Czas ją zmodernizować!
Modernizacja pozwala tchnąć nowe życie w Waszą leciwą windę. Zwiększa bezpieczeństwo, poprawia jakość działania oraz przynosi korzyści dla środowiska. Ponadto, poprawia walory estetyczne i czyni jej wygląd bardziej atrakcyjnym i przyjaznym. 
ReNaissance jest standardowym rozwiązaniem proponowanym przez  DOPPLER, oferującym bezpieczny i godny zaufania produkt, minimalizującym konsumpcję energii, koszty eksploatacji, potrzeby remontów i związane z nimi niedogodności. 
Jest to idealne rozwiązanie dla urządzeń obsługujących zarówno budynki niskie, jak i te z wysokim podniesieniem, zapewniające pasażerom najlepsze możliwe warunki jazdy. 
Jedną z najważniejszych kwestii dotyczącej przeprowadzania modernizacji są zakłócenia w prawidłowym funckjonowaniu budynku. Z tego względu, ReNaissance jest szczegółowo opracowanym ,,projektem”  skupionym na zminimalizowaniu niedogodności dla pasażerów i mieszkańców.
Bezpieczeństwo, Oszczędność Energii, Płynny Ruch i Nowy Wygląd- nabierają nowego znaczenia!
Przeprojektowujemy dźwig, wykorzystując szeroki wachlarz elementów zabezpieczających zapewniając 100% bezpiecznego użytkowania. Dokładnie rozdzielamy materiały nadające się do recyclingu i utylizujemy je po zakończeniu modernizacji. 
Zastępując odpowiednie komponenty bardziej zaawansowanymi technologicznie, wydłużamy cykl życia dźwigu, oferując produkt prezentujący się niekiedy lepiej od całkowicie nowego.
Proszę skorzystać z szerokiej oferty materiałów, kaset  i wyświetlaczy, elementów dekoracyjnych i oświetlenia, aby stworzyć unikatową kabinę wedle indywidualnych potrzeb.  
DOPPLER ReNaissance to najłatwiejszy sposób unowocześnienia Waszej windy, „uszytej na miarę” wszelkich potrzeb i wymagań. 


Więcej szczegółów na temat DOPPLER ReNaissance Modernization znajdziecie Państwo w broszurze tutaj.
Paul Theofanous
Graphic Designer
Graphic Design & Illustration

Polykastro Industrial Park, 61200, Greece
T. +30 23430 20140, 20150
F. +30 2343023701
E. info@doppler.gr
Copyright © 2016 Doppler SA, All rights reserved.
unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Copyright © 2016 Doppler SA, All rights reserved.
unsubscribe from this list    update subscription preferences