Copy

Training our World!

May 2016
Drodzy Partnerzy,

Z przyjemnością informujemy, że 1-wsze szkolenie w DOPPLER Training School w roku 2016, które miało miejsce w dniach 7-8 kwietnia w naszej fabryce w Polykastro, w Grecji , zostało zrealizowane z wielkim powodzeniem.

Nasi partnerzy z Polski, Serbii, Cypru, Wielkiej Brytanii i Albanii uczestniczyli w szczegółowo zaprogramowanym 2-dniowym szkoleniu, składającym się z 13 godzin rozdzielonych między teorię i praktykę.  Uczestnicy podzieleni byli na 2 grupy, aby zapewnić ich aktywniejszy udział w zajęciach. Ponadto, pod okiem naszych instruktorów, mogli skonfrontować i poszukać rozwiązań dla problemów, z którymi spotykają sie na codzień. 
Pomieszczenia naszej fabryki, gdzie odbyło się szkolenie, zostały na ten cel specjalnie przygotowane. Wykonywano symulacje na fabrycznych dźwigach elektrycznych i hydraulicznych, jak i w Wieży Testowej Doppler.

Dodatkowo uczestnicy zwiedzili naszą fabrykę, obserwując z bliska cały proces produkcyjny wraz z procedurą wewnętrznej Kontroli Jakości. 
Dla zmaksymalizowania efektów kształcenia, nieznacznie zmieniliśmy filozofię DOPPLER Training School.  Liczba uczestników szkolenia została ograniczona do max 10 osób. 
Naszym zamierzeniem jest powtarzanie tego rodzaju szkoleń 2-3 razy w roku, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych partnerów, którzy zainteresowani są aktywnym uczestnictwem.
 
Podsumowując,  celem szkoleń DOPPLER Training School jest zapoznanie naszych partnerów z gamą produktów DOPPLER w zakresie ich produkcji, funkcji i możliwości. Głównym założeniem jest zapewnienie autonomii naszych partnerów w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów, a tym samym uczynienie łatwiejszymi procedur instalacji, rejestracji i konserwacji. Zgodnie z odźwiękiem otrzymanym od  uczestników szkolenia, wyglada na to, że cel ten udało nam się osiągnąć! 

Z radością oczekujemy kolejnych uczestników na następnym szkoleniu DOPPLER Training School!
Stergios Lentis
After Sales Service Coordinator
Electrical Engineer, M.Sc.

Polykastro Industrial Park, 61200, Greece
T. +30 23430 20140, 20150
F. +30 2343023701
E. info@doppler.gr
Copyright © 2016 Doppler SA, All rights reserved.
unsubscribe from this list    update subscription preferences